Bakan Elvan: "Mersin, Akdeniz’in parlayan yıldızı" - Gazete KonyaGazete Konya

16 Ekim 2021 - 18:41
Türkçe العربية English

Bakan Elvan: “Mersin, Akdeniz’in parlayan yıldızı”

HAZİNE VE MALİYE BAKANI LÜTFİ ELVAN, MERSİN’İN AKDENİZ’İN PARLAYAN YILDIZI OLDUĞUNU BELİRTEREK, “SON 19 YILDA CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE ŞEHRİMİZE YÜZLERCE ESER KAZANDIRDIK. YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK” DEDİ.

Bakan Elvan: “Mersin, Akdeniz’in parlayan yıldızı”
Son Güncelleme :

17 Eylül 2021 - 19:46

39 Okuma

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’in Akdeniz’in parlayan yıldızı olduğunu belirterek, “Son 19 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde şehrimize yüzlerce eser kazandırdık. Yaptığımız yatırımlarla şehrimizin çehresini değiştirdik” dedi.

Bakan Elvan, Mersin’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 3.2 milyar lira tutarındaki 341 projenin toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, sevgileri, coşkuları ve destekleri için vatandaşlara teşekkür etti. Mersin’in bugün yine çok güzel ve Akdeniz gibi coşkulu olduğunu söyleyen Elvan, “Bugün Cumhurbaşkanımızı bağrınıza basıyorsunuz. Torosların mert insanı, dünyadaki haksızlıklara karşı dimdik duran liderinin yanında. Allah hepinizden razı olsun, coşkunuz, sevginiz, desteğiniz için her birinize şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Mersin’in Akdeniz’in parlayan yıldızı olduğunu kaydeden Bakan Elvan, “Son 19 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde şehrimize, yüzlerce eser kazandırdık. Yaptığımız yatırımlarla şehrimizin çehresini değiştirdik. Bugün de 3.2 milyar lira tutarındaki yatırımlarla 341 yeni eser milletimizin hizmetine sunulacak” ifadelerini kullandı.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.