Başkan Altay, şeker pancarı fiyatları için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti - Gazete KonyaGazete Konya

20 Ekim 2021 - 12:26
Türkçe العربية English

Başkan Altay, şeker pancarı fiyatları için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

ULUSLARARASI TARIM ŞEHİRLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI VE KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY, ŞEKER PANCARI ALIM FİYATININ 420 LİRAYA YÜKSELTİLMESİ DOLAYISIYLA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR EDEREK, FİYATLARIN TÜM ÇİFTÇİLER İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

Başkan Altay, şeker pancarı fiyatları için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti
Son Güncelleme :

16 Eylül 2021 - 18:00

290 Okuma

Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şeker pancarı alım fiyatının 420 liraya yükseltilmesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, fiyatların tüm çiftçiler için hayırlı olmasını diledi.

Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şeker pancarı alım fiyatının artırılması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Konya’nın sürekli artan üretimi ve iş gücüyle Türkiye’nin önemli gıda ve tarım şehirlerinden biri olmaya devam ettiğini belirten Başkan Altay, tarımsal desteklerle çiftçilerin yüzünün güldüğünü söyledi. Başkan Altay, “Şeker pancarı alım fiyatının 420 liraya yükseltilmesi çiftçimiz adına sevindirici bir haber olmuştur. Her zaman üreticimizin ve çiftçimizin yanında olan Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı arz ediyorum. Yüzde 25’lik artış çiftçilerimize ve ülkemize hayırlı olsun. Allah, bereketini artırsın” ifadelerini kullandı.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.