beylikdüzü escort
Başkan Odakır: “Kadınlarımız ölmeye değil yaşamaya layıktır” - Gazete Konya
DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Başkan Odakır: “Kadınlarımız ölmeye değil yaşamaya layıktır”

KAYSERİ ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ (KESOB) BAŞKANI ŞEYHİ ODAKIR, 25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ DOLAYISIYLA YAYIMLADIĞI MESAJINDA; “KADINA KARŞI UYGULANAN HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞIYIZ VE İNSANLIK SUÇU OLARAK GÖRÜYORUZ. KADINLARIMIZ ÖLMEYE DEĞİL YAŞAMAYA LAYIKTIR” DEDİ.

Giriş Tarihi :

24 Kasım 2022 - 14:44

Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 14:44

Başkan Odakır: “Kadınlarımız ölmeye değil yaşamaya layıktır”

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Kadına karşı uygulanan her türlü şiddete karşıyız ve insanlık suçu olarak görüyoruz. Kadınlarımız ölmeye değil yaşamaya layıktır” dedi.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Odakır, mesajında; “Bugünde kadınlarımızı, yaşadığı sorunları yeniden hatırlıyor ve değerlendiriyoruz. Kadınlarımız hayatın her alanında varlar; Ahi Evran’ın eşi Fatma Bacı’nın kurduğu Bacıyan-ı Rum teşkilatından bugüne kadar tarlada çiftçi, sınıfta öğretmen, fabrikada işçi, bir iş yerinde çalışan ya da yönetici, memur, sahnede oyuncu, uzun yolda şoför, sanayide usta, siyasetçi, emekçi. Aklımıza gelebilecek her alanda kadınlarımız varlar ve var olmaya devam edecekler. Kadın olmadan toplum olmaz, toplumun temelidir, yapı taşıdır. Kadınlarımıza karşı uygulanan her türlü şiddete karşıyız, lanetliyoruz. Kadınlarımız ölmeye değil yaşamaya layıktır. Bu vesileyle 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nü dolayıyla, bu uğurda mücadele veren, hayatlarını kaybeden kadınlarımızı anıyoruz, rahmet diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

IHA

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.