CHP lideri Kılıçdaroğlu, Fahri LGBT üyesi yapıldı - Gazete KonyaGazete Konya

20 Ekim 2021 - 14:25
Türkçe العربية English

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Fahri LGBT üyesi yapıldı

CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL MERKEZİ ÖNÜNDE 13 KİŞİLİK BİR EKİPTEN OLUŞAN LGBT (LEZBİYEN, GAY, BİSEKSÜEL, TRANS) ÜYELERİ, CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU FAHRİ LGBT ÜYESİ YAPTIKLARINI DUYURDU.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Fahri LGBT üyesi yapıldı
Son Güncelleme :

12 Nisan 2021 - 16:26

199 Okuma

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi önünde 13 kişilik bir ekipten oluşan LGBT (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Trans) üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Fahri LGBT üyesi yaptıklarını duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Partisinin Genel Merkezi önünde basın açıklamasında bulunan 13 kişilik LGBT üyesi grup tarafından LGBT üyesi yapıldı. LGBT Ankara Sözcüsü Beray Göksu, bir televizyon programında LGBT haklarını savunduğu için kendisine teşekkür ederek, LGBT’ye fahri üye yapıldığını duyurdu. Sözcü Beray Göksu ayrıca LGBT’lilerin de diğer her insan gibi vergi ödediklerini belirterek kendilerinin öteki olmadığını, toplumda yerleri olduğuna vurgu yaptı. Sözcü Göksu, ayrıca İstanbul Sözleşmesi’nin de önemine değindi.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.