Engelli öğrencileri ziyaret ettiler - Gazete KonyaGazete Konya

20 Ocak 2022 - 06:10
Türkçe العربية English

Engelli öğrencileri ziyaret ettiler

SELENDİ’DE PROTOKOL ÜYELERİ 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ NEDENİYLE ENGELLİ ÖĞRENCİLERİ ZİYARET EDEREK BİRLİKTE OYUN OYNADI.

Engelli öğrencileri ziyaret ettiler
Son Güncelleme :

03 Aralık 2021 - 19:01

40 Okuma

Selendi’de protokol üyeleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli öğrencileri ziyaret ederek birlikte oyun oynadı.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Selendi Kaymakamı Ali Yıldırım ve Belediye Başkanı Nurullah Savaş ilçede bulunan Özel Mutlu Birey Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Üç Eylül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Rehabilitasyon merkezlerinde eğitim gören öğrencilerle açık havada buluşan Kaymakam Yıldırım ve Belediye Başkanı Nurullah Savaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ataşman, İlçe Gençlik Hizmetlerin ve Spor Müdürü Sait Bozer ile birlikte öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ziyaret sırasında İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün engelli öğrencilere düzenlediği spor faaliyetine Kaymakam Ali Yıldırım ve Belediye Başkanı Nurullah Savaş da eşlik etti. Kaymakam Yıldırım ve Başkan Savaş engelli öğrenciler ile birlikte oyun oynayarak onların bu günlerinde mutluluklarına ortak oldu. Kaymakam Yıldırım, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu belirterek, sevgi ve hoşgörü ile her engelin aşılacağını belirtti.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.