BASIN BÜLTENİ

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Vermek İsteyenler için Şık ve Karizmatik Hediyeler Muhiku’da!

Denenmemişi denemek ve alışılmışın dışına çıkmak isteyenler, size harika bir haberimiz var! Sıradan doğum günü hediyesi alternatiflerine meydan okuyabileceğiniz ve onlara yeni yaşlarında yepyeni deneyimler yaşatacak hediyeler Muhiku’da!

Muhiku artık görmekten sıkıldığımız ve sürpriz olabilme özelliğini çoktan kaybetmiş hediyelerin yerine bizlere yepyeni hediye alternatifleri sunuyor. Sunduğu doğum günü hediyesi alternatifleri bir hediye olmanın yanı sıra derin bir anlam taşıyorlar.

Çünkü Muhiku’nun doğum günü hediyesi koleksiyonunda yer alan konsept hediye kutularının her biri sevdiklerimize yepyeni deneyimler vadediyor. İçerisinde çay, kahve, tütsü, deneyim kiti, planlayıcı gibi ürünler bulunuyor. Böylece seçtiğiniz bir doğum günü hediyesi ile sevdikleriniz;

 • Yepyeni bir lezzet deneyimleyebilir,
 • Henüz tanımadığı bir kültürü keşfedebilir,
 • Hiç okumadığı bir yazarın düş dünyasına doğru keyifli bir yolculuğa çıkabilir, 
 • Yeteneklerini ve sınırlarını yeniden keşfedebilir,
 • Kendi benliğine doğru uzun bir yolculuğa çıkabilir,
 • Hayatın stresiyle ve koşuşturması ile baş edecek gücü kendinde bulabilir,
 • Hayatını planlayarak zamanını verimli kullanmayı öğrenebilir.

Kısacası sevdileriniz onlar için seçtiğiniz Muhiku doğum günü hediyesi ile yeni yaşında gerçekleştirmek istediği pek çok hayalini gerçekleştirebilir. Ona armağan edeceğiniz doğum günü hediyesi yeni yaşında hayallerine doğru koşarken onun elinden tutacak ve yepyeni hayallere doğru yelken açarken ona eşlik edecek.

Sevdiklerinize yalnızca bir doğum günü hediyesi armağan etmek istemiyorsanız Muhiku’nun hayallerin ötesindeki doğum günü hediyesi koleksiyonunu şimdi keşfedin!

Bütçe Dostu En Şık 3 Hediye Kutusu 

Özel günlerde sevdiklerine en şık hediye kutusu ile sürpriz hazırlamak isteyenler buraya! Muhiku piyasanın en şık ve en kaliteli hediyelikleriyle tamamen bütçe dostu bir hediye kutusu koleksiyonu hazırlamış. “Mini” adını verdiği bu hediye kutusu koleksiyonu yine deneyim odaklı. Hayata keyif katan detaylardan oluşan bu işlevsel hediye kutusu seçenekleri arasından sevdikleriniz ve bütçeniz için en doğru hediye kutusunu seçebilirsiniz.

Biz sizin için Muhiku’nun mini hediye kutusu koleksiyonu içinden üç ayrı hediye kutusu seçtik. Siz daha fazlasını keşfetmek ve sevdikleriniz için en özel seti seçmek için Muhiku’nun mini hediye kutusu koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu

Muhiku’nun özenle hazırladığı Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu, içeriğinde dört farklı hediyeliğe ve bir de hediye notunuza yer veriyor. Kahve keyfini tamamlayan ürünlerin yanında huzur dolu dakikalar vadeden tütsü ve kibrit ikilisi kutuya ayrı bit hava katıyor. 

Ürünün içeriğini merak edenler için ayrıntılı bir şekilde kutu içeriğine değinmek isteriz. Hediye kutusunun içerisinde yer alan hediyeler:

 • Etiyopya filtre kahve,
 • Siyah seramik kupa
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yade kibrit,
 • Son olarak ise hediye notunuz

Özel günlerde uygun fiyatlı, kullanışlı ve şık bir hediye kutusu arıyorsanız Keyif Dolu Kahve Molası Hediye Kutusu’na listenizin üst sıralarında yer verebilirsiniz. 

Tatlı Sürprizler Hediye Kutusu

Kahve sunumlarının olmazsa olmazları nelerdir? Aromatik bir kahve, şık bir kupa, şık bir bardak altığı ve lezzetli atıştırmalıklar. Çevrenizdeki kahveseverleri bunların bir arada bulunduğu bir kutuyla kolayca mutlu edebilirsiniz.

Muhiku’nun Tatlı Sürprizler Hediye Kutusu, kahve keyfinin olmazsa olmazlarını bir arada sunuyor. Dolayısıyla kahvesever yakınlarınız için en tatlı sürprizi hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Tatlı Bir Sürpriz Hediye Kutusu içeriğini merak edenler için kutunun içinde yer alan hediyeler:

 • Etiyopya kahvesi,
 • Siyah seramik kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yaprak keçe bardak altlığı,
 • Son olarak ise hediye notunuz

Bir kupa kahvenin yanında lezzetli atıştırmalıklarla keyif yapmayı seven dostlarınıza bu dopdolu kutuyla sürprizlerin en tatlısını hazırlayabilirsiniz.

Çay ve Kahve Hediye Kutusu

Son hediye kutusu önerimiz ise ne çaydan ne de kahveden vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Muhiku’nun aromatik çay ve kahve çeşidiyle hazırladığı bu hediye kutusu keyif dolu dakikalara lezzetli bir dokunuş yapıyor.

Çay ve Kahve Hediye Kutusu içerisinde yer alan hediyeler:

 • Brezilya kahvesi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • İran’ın meşhur hibiskus çayı,
 • Son olarak ise hediye notunuz.

Bu lezzet dolu kutuyla özel günlerde bütçenizi sıkmadan sevdikleriniz için en anlamlı ve en özel sürprizlerden birini hazırlayabilirsiniz.

Muhiku’nun piyasanın oldukça altında sunduğu mini hediye kutusu alternatifleri sayesinde sevdiklerinize hayalini kurduğunuz sürprizleri hazırlayabilirsiniz. Bütçenizi dert etmeden onlar için en şık hediyeyi seçebilirsiniz. 

Muhiku ile Hediye Kutusu Hazırlamak Çok Kolay!

Sevdiklerimiz için en güzel hediye kutusunu hazırlamak isteriz. Bu sebeple hediye kutusunun içinde yer alacak hediyeliklerin her birini özenle seçeriz. Her bir detayıyla onlara hitap eden bir hediye hazırlamayı hayal ederiz. Dolayısıyla çoğu zaman hazır hediye kutuları arasından seçim yapmak istemeyiz. Ancak kutuyu hazırlamak ve tek tek hediyelik seçmek gözümüzü biraz korkutabilir.

Muhiku sizin için tüm zorlukları ortadan kaldırıyor. Size sevdikleriniz için en özel hediyeyi hazırlamanın anahtarını sunuyor. Çünkü Muhiku sevdiklerinizi en iyi sizin tanıdığınızı biliyor. Dolayısıyla seçimlerinizi belli hediye kutularıyla sınırlandırmıyor.

Muhiku ile sevdiklerinize hitap eden en güzel hediyeliklerle onlar için en doğru hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Kendi kutunu yap kategorisinde yer alan yüzlerce ürünle tamamen sevdiklerinize özel ve benzersiz bir kutu tasarlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken tek tek hediye aramanıza da gerek yok. Çünkü kendi kutunu yap kategorisinde zaten en trend hediyeliklere yer veriyor. Size ise yalnızca oturduğunuz yerden dilediğiniz hediyelikleri seçmek kalıyor.

Seçtiğiniz hediyelikler Muhiku tarafından özenle hazırlanıyor. Ortaya ise hem dopdolu hem de oldukça şık bir tasarıma sahip hediye kutusu çıkıyor. Eğer sevdikleriniz için hediye kutusu hazırlamak istiyorsanız Muhiku sizin için en doğru adres. Tamamen sevdiklerinize özel bir hediye kutusu hazırlamak için göz alıcı hediye dünyasını şimdi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu