beylikdüzü escort
Filateli sınıfı "Filateli Sergisi"nde - Gazete Konya
DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Filateli sınıfı “Filateli Sergisi”nde

ADANA FİLATELİSTLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN KARŞILANAN ÖĞRENCİLERE GÜNÜN ANISINA ZARF VE PULLAR VERİLİRKEN, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİYLE DE ÖĞRETMEN GÜLÇİN GÜNEŞ VE MÜDÜR YARDIMCISI HÜSEYİN ÖZDEMİR’E ÖZEL GÜN ZARFI VE PULU HEDİYE ETTİLER.

Giriş Tarihi :

24 Kasım 2022 - 15:17

Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 15:17

Filateli sınıfı “Filateli Sergisi”nde

Adana’da Cebesoy İlköğretim Okulu 2-F (Filateli) sınıfı Cemalpaşa Postanesi içerisinde açılan Filateli Sergisini gezip bilgi aldı.

Adana Filatelistler Derneği Başkanı Bülent Candevir, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptıkları protokol çerçevesinde Cebesoy İlköğretim Okulu 2-F sınıfının Filateli Sınıfı olarak belirlendiğini ifade ederek, “Adana Cemalpaşa Postanesi içerisinde açtığımız sergiye 35 öğrenci Müdür Yardımcısı Hüseyin Özdemir ve 2-F Sınıfı Öğretmeni Gülçin Güneş ile birlikte ziyaret etmişlerdir. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Adana Filatelistler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Candevir, Öner Palankök, Erhan Küçükkömürcü, Ömer Dedeoğlu ve Hasan Tahsin Yaktu tarafından karşılanan öğrencilere günün anısına zarf ve pullar hediye edilirken, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle de öğretmen Gülçin Güneş ve Müdür Yardımcısı Hüseyin Özdemir’e özel gün zarfı ve pulu hediye ettiler.

IHA

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.