beylikdüzü escort
Giresun’da aday öğretmenler yemin etti - Gazete Konya
DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Giresun’da aday öğretmenler yemin etti

GİRESUN’DA 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇERÇEVESİNDE ADAY ÖĞRETMENLERİN YEMİN TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

Giriş Tarihi :

24 Kasım 2022 - 15:17

Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 15:17

Giresun’da aday öğretmenler yemin etti

Giresun’da 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde aday öğretmenlerin yemin töreni gerçekleşti.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde Giresun’da ilk olarak Giresun Valiliği önünde bulunan Atatürk heykeline çelenk bırakıldı. Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezinde devam eden program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Programda İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

Tosunoğlu, konuşmasında öğretmenliğin önemine değinerek “Öğretmenler bir toplumun sağlıklı, düşünen bireylerini yetiştirme görevlerini üstlenmiştir. Ülkelerin gelişmesi, kalkınması ancak iyi eğitimden geçmiş fertlerin yetişmesiyle sağlanabilir. Sizler bu onurlu mesleği icra ederken ülkemizin aydınlık geleceğini sizlerin alın teri belirliyor. Bizlere hayallerimizin peşinden koşmayı öğreten, sevmenin karanlığın en büyük düşmanı olduğunu kulağımıza fısıldayan dahili ve harici düşmanları unutma diyen, bir insanı sevmeyi bir hayvanı korumayı, güzel bir söz söylemeyi ve hayatı tüm renkleriyle bize öğreten değerli meslektaşlarımın bu özel gününü yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından aday öğretmenlerin yemin töreni gerçekleşti. Daha sonra tören çeşitli etkinliklerle devam etti.

IHA

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.