Kahramankazan Belediyesi 2022 bütçesi, oy birliğiyle onaylandı - Gazete KonyaGazete Konya

4 Aralık 2021 - 04:09
Türkçe العربية English

Kahramankazan Belediyesi 2022 bütçesi, oy birliğiyle onaylandı

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ’NİN 2022 MALİ YILI BÜTÇESİ, BELEDİYE MECLİSİ’NDE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ. KAHRAMANKAZAN BELEDİYE BAŞKANI SERHAT OĞUZ, BÜTÇENİN HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLEYEREK, BELEDİYENİN VE İLÇE HALKININ MENFAATLERİNİ ÖNDE TUTARAK HİZMETLERİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

Kahramankazan Belediyesi 2022 bütçesi, oy birliğiyle onaylandı
Son Güncelleme :

16 Ekim 2021 - 9:15

54 Okuma

Ankara Kahramankazan Belediyesi’nin 2022 mali yılı bütçesi, Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bütçenin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, belediyenin ve ilçe halkının menfaatlerini önde tutarak hizmetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

Kahramankazan Belediyesi’nin 2022 mali yılı bütçe tasarısı Belediye Meclisi’nde görüşüldü. Belediye Meclisi’nde mali bütçe tasarısı maddeler halinde okunarak oylamaya sunuldu. Oylamanın ardından bütçe tasarısı oy birliği ile kabul edildi. Oy birliği ile mecliste onaylanan Kahramankazan Belediyesi’nin 2022 mali yılı bütçesi 160 milyon TL olarak belirlendi. Kahramankazan Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edilen 2022 mali yılı bütçe tasarısı, mevzuat gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin kasım ayı toplantısında görüşülerek oylamaya sunulacak.

Halkın menfaati önde tutulacak

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bütçenin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, tüm meclis üyelerine gösterdikleri güven ve samimiyet için teşekkür etti. Belediyenin ve ilçe halkının menfaatlerini önde tutarak hizmetlerini sürdürmeye devam edeceklerini belirten Oğuz, çalışmalarını şeffaflık, samimiyet ve çözüm esaslarına göre yürüteceklerini söyledi. Oğuz, bütçenin hazırlanmasında emeği geçen tüm meclis üyesi ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.