beylikdüzü escort
Kaymakam’dan öğrencilere anlamlı ziyaret - Gazete Konya
DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Kaymakam’dan öğrencilere anlamlı ziyaret

KAĞIZMAN KAYMAKAMI OKAN DAŞTAN, ÖZEL EĞİTİME TABİ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ. DAŞTAN’IN ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENMESİ İSE DİKKAT ÇEKTİ(KARS-İHA)

Giriş Tarihi :

26 Eylül 2022 - 15:33

Son Güncelleme :

26 Eylül 2022 - 15:33

Kaymakam’dan öğrencilere anlamlı ziyaret

Kağızman Kaymakamı Okan Daştan, özel eğitime tabi öğrencilerle bir araya geldi. Daştan’’ın öğrencilerle yakından ilgilenmesi ise dikkat çekti.

Kars’ın Kağızman ilçesi Kaymakamı Okan Daştan, okul ziyaretleri çerçevesinde Halime Aslan İlkokulunu ziyaret etti. Okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelen Daştan, daha sonra özel eğitime tabi öğrencilerin bulunduğu sınıfları dolaşarak özel öğrencilerle yakından ilgilendi. Daştan, bir süre öğrencilerle sohbet etti.

Kaymakam Okan Daştan okul ziyaretleri çerçevesinde sırasıyla Kağızman Anadolu Lisesi ve Aras Anadolu Lisesi’nde devam eden okul bina ve pansiyonlarının onarım ve bakım çalışmalarını yerinde görerek, yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakam Daştan, ayrıca Kağızman Anadolu Lisesi ve Aras Anadolu Lisesi’nde görev yapan öğretmenlerin ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek çözümü için ilgili birim amirlerine talimat verdi.

IHA

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.