Konyaspor, Serdar Gürler ile yollarını ayırdı - Gazete KonyaGazete Konya

20 Ocak 2022 - 05:58
Türkçe العربية English

Konyaspor, Serdar Gürler ile yollarını ayırdı

KONYASPOR, SERDAR GÜRLER’İN BAŞAKŞEHİR’E TRANSFER OLDUĞUNU DUYURDU. KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMADA, “MANEVİ OLARAK ZOR GÜNLERDEN GEÇEN KULÜBÜMÜZ, CAMİAMIZIN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDERKEN, FORMAMIZI TERLETMEK İSTEYEN FUTBOLCULAR İLE YOLUNA DEVAM EDECEKTİR” İFADELERİ KULLANILDI.

Konyaspor, Serdar Gürler ile yollarını ayırdı
Son Güncelleme :

13 Ocak 2022 - 17:00

436 Okuma

Konyaspor, Serdar Gürler’in Başakşehir’e transfer olduğunu duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Manevi olarak zor günlerden geçen kulübümüz, camiamızın menfaatleri doğrultusunda hareket ederken, formamızı terletmek isteyen futbolcular ile yoluna devam edecektir” ifadeleri kullanıldı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, başarılı futbolcu Serdar Gürler’in Başakşehir’e transferinin gerçekleştiğini bildirdi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Futbolcu Serdar Gürler, serbest kalma maddesini kullanarak takımımıza faydalı olamayacağını ve kulübümüzden ayrılmak istediğini yönetimimize defaatle bildirmiştir. Kulübümüz, yapılan istişareler sonrasında her iki taraf için de mevcut şartlarda ayrılığın doğru olacağına karar verip, Başakşehir kulübü ile anlaşarak Serdar Gürler’in satışını onaylamıştır. Manevi olarak zor günlerden geçen kulübümüz, camiamızın menfaatleri doğrultusunda hareket ederken, formamızı terletmek isteyen futbolcular ile yoluna devam edecektir. Aslolan, yüzyıllık çınar Konyaspor’dur” denildi.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.