Mamaklı Kadir Şantaş Gençler Türkiye Taekwondo şampiyonu - Gazete KonyaGazete Konya

4 Aralık 2021 - 04:17
Türkçe العربية English

Mamaklı Kadir Şantaş Gençler Türkiye Taekwondo şampiyonu

MAMAK BELEDİYESİ’NİN TEKVANDO TAKIMININ SPORCUSU KADİR ŞANTAŞ, ANKARA’DA YAPILAN GENÇLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’NDA 63 KİLODA ŞAMPİYON OLDU.

Mamaklı Kadir Şantaş Gençler Türkiye Taekwondo şampiyonu
Son Güncelleme :

16 Ekim 2021 - 11:45

38 Okuma

Mamak Belediyesi’nin taekwondocusu Kadir Şantaş, Ankara’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 63 kiloda şampiyon oldu.

Mamak Belediyesi’nin taekwondocusu Kadir Şantaş, Ankara’da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 63 kiloda şampiyon oldu. Gençliğe ve spora büyük önem verdiklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “İlçemizde sporun gelişmesi ve yaygınlaşması adına gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Gençlerimizde ilçe genelinde onlar için yaptığımız projeleri en verimli şekilde kullanarak ilçemizi gururlandırmaya devam ediyor. Şampiyonlar Mamak’tan çıkar” dedi.

Köse’ye teşekkür etti

Taekwondo’da Türkiye’nin başarılı kulüplerinden biri olduklarını ifade eden Şantaş, “Bu önemli başarımın arkasındaki en büyük güç Mamak Belediyemiz. Bize güvenen, inanan ve tüm desteğini sunan başta Mamak Belediye Başkanımı Murat Köse,’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.