Mamak’ta gönüllere dokunan çarşı - Gazete KonyaGazete Konya

4 Aralık 2021 - 04:01
Türkçe العربية English

Mamak’ta gönüllere dokunan çarşı

MAMAK BELEDİYE BAŞKANI MURAT KÖSE VE MAMAK KAYMAKAMI ALİ SIRMALI, MAMAK BELEDİYESİ’NİN ‘İMKÂNI OLAN VERECEK, İHTİYACI OLAN ALACAK’ SLOGANIYLA GEÇTİĞİMİZ YIL BAŞLATTIĞI GÖNÜL ÇARŞISI PROJESİNİN FAALİYETLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ.

Mamak’ta gönüllere dokunan çarşı
Son Güncelleme :

16 Ekim 2021 - 11:30

30 Okuma

Ankara Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ve Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediyesi’nin ’İmkânı olan verecek, ihtiyacı olan alacak’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı Gönül Çarşısı projesinin faaliyetlerini yerinde inceledi.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ve Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediyesi’nin ’İmkânı olan verecek, ihtiyacı olan alacak’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı Gönül Çarşısı projesinin faaliyetlerini yerinde inceledi. Çarşıda gıdadan giyime her şeyin yer aldığı, Gönül Kart sistemiyle ihtiyaç sahibi Mamaklılara alışveriş imkanı sunduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Gönül çarşısında alışverişi en çok ihtiyacı olanların yapmasını sağlıyoruz. Mamaklılar ne ihtiyacı varsa gönül çarşısından onu temin ediyorlar” dedi.

Her ihtiyacı karşılıyor

Bir evin ihtiyacı olan her ürünün yer aldığı ve yalnızca ihtiyaç sahiplerine alışveriş fırsatı sunan Gönül Çarşısı’nın işleyişi hakkında Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı’ya bilgiler veren Köse, “Gönül Çarşımız, bir evin, bir insanın ihtiyacı olan ne varsa hemen hemen hepsini içeren doğal ürünlerinde raflarda yer aldığı özel bir çarşı. Kıyafetten, ayakkabıya, temel gıdadan oyuncağa kadar her çeşit ürünü ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturuyoruz. Aileler ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapıyor. Bu zamana kadar gönül çarşımızdan binden fazla vatandaşımıza hizmet verdik” ifadelerini kullandı.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.