Öğrencilerden Pandemi konulu resim sergisi - Gazete KonyaGazete Konya

25 Ocak 2022 - 02:36
Saç bakım Ürünleri
Türkçe العربية English

Öğrencilerden Pandemi konulu resim sergisi

NİĞDE GÜZEL SANATLAR LİSESİ TARAFINDAN PANDEMİ KONULU RESİM SERGİSİ VE MÜZİK DİNLETİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ŞADIRVAN PARK’TA AÇILAN SERGİDE YER ALAN RESİMLER VE MİNİK KONSER BEĞENİ TOPLADI.

Öğrencilerden Pandemi konulu resim sergisi
Son Güncelleme :

02 Aralık 2021 - 15:15

51 Okuma

Niğde Güzel Sanatlar Lisesi tarafından Pandemi konulu resim sergisi ve müzik dinletisi gerçekleştirildi. Şadırvan Park’ta açılan sergide yer alan resimler ve minik konser beğeni topladı.

Niğde İl Milli Müdürü Halil İbrahim Yaşar, görsel sanatlar bölümü öğrencilerinin Covid-19 ile ilgili halkı bilinçlendirmek amacıyla yaptıkları resimlerin sergilendiğini söyledi. Yaşar, öğrencilerin resimlerle pandemide farkındalık oluşturmak istediğini belirterek; “Buradaki amacımız ilimizdeki ve ülkemizdeki Covid-19 ile ilgili alınacak tedbirleri anlatmaktır. Resimlere baktığımızda aşıdan tutun maske, mesafe ve hijyenle ilgili tüm yapılması gerekler resmedildi. Bu tedbirleri anlatarak ilimizdeki ve ülkemizdeki vaka sayısını azaltarak öğrencilerimizin yüz yüze eğitimini devam etmelerini sağlamaktır. Geçen yıl olduğu gibi uzaktan eğitime geçmek istemiyoruz” dedi.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.