Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, öğrencilerle bir araya geldi - Gazete KonyaGazete Konya

20 Ekim 2021 - 13:18
Türkçe العربية English

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, öğrencilerle bir araya geldi

SİİRT VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU, EŞİ GÜNEY HACIBEKTAŞOĞLU İLE BİRLİKTE SİİRT TÜRK TELEKOM FEN LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, öğrencilerle bir araya geldi
Son Güncelleme :

17 Eylül 2021 - 18:32

55 Okuma

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte Siirt Türk Telekom Fen Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul girişinde İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Okul Müdürü İdris Yolbaş, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Hacıbektaşoğlu, okulda incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okul bünyesinde kurulan ’El-Cezeri Robotik Kodlama ve Yazılım Atölyesi’nin açılışını yapan Vali Hacıbektaşoğlu, yazılım atölyesinde yapılan çalışmaları inceledi. Öğretmen ve öğrencileri kutladı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Vali Hacıbektaşoğlu, öğrencilerle sohbet etti. Vali Hacıbektaşoğlu, öğrencilere üniversite sınavına hazırlık kaynak kitaplarını hediye etti.

Okul idaresi ve öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, öğretmenlerle sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi. Yeni eğitim öğretim yılında, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulundu.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.