Uyuşturucu operasyonunda tutuklu sayısı 9 a yükseldi - Gazete KonyaGazete Konya

25 Ocak 2022 - 01:09
Saç bakım Ürünleri
Türkçe العربية English

Uyuşturucu operasyonunda tutuklu sayısı 9 a yükseldi

NEVŞEHİR’DE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN VE ŞEHİT POLİS MEMURU ABDÜLKADİR GÜNGÖR’ÜN ADININ VERİLDİĞİ UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA TUTUKLANANLARIN SAYISI 9’A YÜKSELDİ.

Uyuşturucu operasyonunda tutuklu sayısı 9 a yükseldi
Son Güncelleme :

03 Aralık 2021 - 17:45

45 Okuma

Nevşehir’de polis ekipleri tarafından düzenlenen ve şehit polis memuru Abdülkadir Güngör’ün adının verildiği uyuşturucu operasyonunda tutuklananların sayısı 9’a yükseldi.

Edinilen bilgiye göre, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 ay süren teknik ve fiziki çalışmanın ardından uyuşturucu tacirlerine yönelik 8 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Geçtiğimiz 10 Kasım’da Balıkesir’de uyuşturucu tacirleri ile girilen çatışmada şehit düşen polis Abdülkadir Güngör’ün adının verildiği operasyonda, ilk olarak 7 kişi tutuklandı. Operasyonu genişleten polis ekipleri bu gün de 2 şahsı daha göz altına aldı. 2 adet ’Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama’, ’Tutuklu veya Hükümlünün kaçması’ suçlarından toplamda 3 ayrı suçtan yakalama kararı ile aranan yabancı uyruklu H.O. ve tutuklanan şahıslar ile birlikte hareket eden ve suçlarına ortak olan G.Y. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Şehit polis memuru Abdülkadir Güngör operasyonunda toplam tutuklu sayısı 9’a yükseldi.

IHA

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.