DOLAR 17,9331 % -0.03
EURO 18,4099 % -0.71
GRAM ALTIN 1.039,38 % 0,65
ÇEYREK A. 1.699,39 % 0,65
BITCOIN 24.118,80 -0.46
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi

DENİZLİ’DE, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ İLE MERKEZEFENDİ REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE ÜNİVERSİTE TERCİHİ YAPMAYA HAK KAZANAN GENÇLERE ‘YKS TERCİH DANIŞMALIK HİZMETİ’ VERİLDİ. MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN, “BU HİZMETİMİZ İLE GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERİMİZE, ÜNİVERSİTE TERCİHLERİNİ BİLİNÇLİ VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE YAPMALARI ADINA KATKI SAĞLADIK. TÜM GENÇLERİMİZE EĞİTİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM” DEDİ.

Giriş Tarihi :

05 Ağustos 2022 - 16:02

Son Güncelleme :

05 Ağustos 2022 - 16:02

Yüzlerce öğrenciye ‘YKS danışmanlık hizmeti’ verildi

Denizli’de, Merkezefendi Belediyesi ile Merkezefendi Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle üniversite tercihi yapmaya hak kazanan gençlere ‘YKS tercih danışmalık hizmeti’ verildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu hizmetimiz ile geleceğimizin teminatı olan gençlerimize, üniversite tercihlerini bilinçli ve doğru bir şekilde yapmaları adına katkı sağladık. Tüm gençlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Merkezefendi Belediyesi öğrencilerimize destek vermeye devam ediyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi ile Merkezefendi Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda başarı elde ederek tercih yapma hakkını elde eden öğrencilere danışmanlık hizmeti verildi. Uzman danışmanlar tarafından verilen hizmetten yüzlerce öğrenci yararlandı. Üniversite adaylarına, puanlarına göre gidebilecekleri en iyi üniversite ve bölümler detaylı bir şekilde anlatıldı.

“Gençlerimize üniversite hayalleri için destek olduk”

Üniversite tercih danışmanlığından yararlanan öğrencilere başarılar dileyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Büyük bir çaba ve emek harcayarak bu sınava giren ve başarı elde eden tüm gençlerimizi gönülden kutluyorum. Aldıkları başarılı sonuçlarla üniversiteli olmaya hak kazanan gençlerimize, 10 gün boyunca danışmanlık hizmeti verdik. Gençlerimizin, kendilerine en uygun ve en doğru tercihleri yapmaları adına titiz ve detaylı bir çalışma yürüttük. Ülkemizin geleceği için büyük önem taşıyan gençlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Her zaman gençlerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

IHA

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.