EKONOMİ

Akbank, Hepsiburada Satıcılarına Özel Avantajlar Sunmaya Devam Ediyor

Akbank, Hepsiburada ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Hepsiburada satıcılarına özel avantajlı ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, hak ediş ödemelerini Akbank aracılığıyla alan Hepsiburada satıcıları, aylık hak ediş tutarı üzerinden 3.800 TL’ye varan chip para kazanırken, 1 yıl boyunca ücretsiz para transferi ile 30 gün “0” faizli ticari artı para gibi pek çok fırsattan da faydalanabilecek.

75 yıldır Türkiye’nin gelişimine hizmet eden Akbank, KOBİ’lerin işine hız, gücüne güç katmak için başlattığı KOBİ Hareketi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Akbank, Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinden Hepsiburada ile yaptığı iş birliği ile Hepsiburada satıcılarına özel avantajlar sunmaya devam ediyor. 

Hepsiburada hak ediş ödemelerini Akbank aracılığıyla alan satıcılar, 12 ay boyunca Akbank İnternet ve Mobil kanallarından 100 EFT, 100 Havale ve 2 adet 25 yapraklı Çek Karnesinden ücretsiz olarak faydalanıyor. Ayrıca 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için de 30 gün “0” faizli ticari Artı Para vadesiz mevduat hesaplarına tanımlanıyor. 

Yarattıkları avantajlar dünyası ile Hepsiburada satıcılarının yanlarında yer aldıklarını belirten Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel ürün ve hizmetler tasarlamayı ve bu sayede işlerini geliştirmelerinde çözüm ortağı olmayı temel bir sorumluluk olarak ele alıyoruz. Bu kapsamda bir yandan yenilikçi hizmetlere imza atarken, bir yandan da güçlü iş birlikleri ile bu çalışmalarımızı derinleştiriyoruz. Bunun bir yansıması olarak Hepsiburada iş birliğinde platformun satıcıları olan KOBİ’ler için avantajlar sunmaya devam ediyoruz. 

Ödemelerini Akbank hesapları üzerinden alan Akbanklı Hepsiburada satıcıları, aylık hak ediş tutarı üzerinden 300 TL’ye kadar, ayrıca yeni Akbank’lı olması durumunda ilk ay 500 TL, sonraki aylar yine 300 TL olmak üzere, yıllık toplam 3.800 TL’ye kadar chip para ödülü kazanabilecek. Bunun yanında, 30 Nisan’a kadar yapılan yeni POS başvurularında, yurt içi peşin işlemlerde tüm kartlar için %0,69 komisyon oranı ve %50 ücret indiriminden 3 ay boyunca faydalanabilecek. Ayrıca Hepsiburada satıcılarına maaş ödeme programı ile çalışan başına 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi ve yeni Akbank ticari kredi kartı alan müşterilere 1.500 TL’ye varan chip-para imkanı sunuyoruz.”dedi.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez ise Akbank ile gerçekleştirilen iş birliği hakkında şunları söyledi: “Akbank’ın Hepsiburada iş ortakları için sunduğu özel avantajlar, işlerini daha da büyütmek ve geliştirmek isteyen KOBİ’lerimiz için gerçek bir fayda sunuyor.

Hepsiburada olarak sahip olduğumuz tüm tecrübe ve gücümüzü, iş ortaklarımızı daha da ileri taşımak için kullanıyoruz. Onlara operasyonel ve finansal her türlü yükünü hafifletecek ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor ve ilk anlarından itibaren ihtiyaç duydukları her an Hepsiburada’nın uzman rehberliğini, finanstan eğitime geniş ve güçlü desteğini yanlarında bulmaları için çalışıyoruz. Bu kapsamda da Akbank gibi bankacılık sektöründe fark yaratan bir partnerle KOBİ’lerimiz için iş birliği içinde olmak bizim için ayrıca değerli.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu