EKONOMİ

Buderus, İş Ortaklarını Bu Yıl Paris'te Ağırladı

Buderus’un 2023 yılını değerlendirmek, 2024 hedeflerini paylaşmak amacıyla bu yıl Paris’te düzenlediği İş Ortakları Toplantısı’na, Türkiye’nin dört bir yanındaki toptancı iş ortakları katıldı. 

 

Bu yıl 4-6 Ekim tarihleri arasında Paris’te yapılan Buderus Toptancı İş Ortakları Toplantısında; Bosch Home Comfort Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, Ülke Satış Direktörü Murat Korkmaz ve Ülke Satış Müdürü Hüseyin Ümit Çilingir tarafından şirketin 2023 yılında gösterdiği performans değerlendirilirken, gelecek yıla Türkiye pazarına sunulacak yeni ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi verildi. Ayrıca her geçen gün değişen tüketici talepleri doğrultusunda pazar öngörüleri üzerinde de fikir alışverişi yapıldı.

 

Toplantıda ayrıca Buderus’un iklimi korumaya yönelik çalışmalar da paylaşıldı. Sektördeki 300 yıla yakın uzmanlığıyla çevre dostu ısıtma sistemleri geliştiren Buderus’un bu amaçla hayata geçirdiği ‘Mavi Gezegen’ projesinin detayları konuşulurken, tüm iş ortakları bu vizyonu desteklemeye davet edildi.

 

Buderus toptancı iş ortakları, daha sonra Fransa’nın Drancy şehrinde bulunan fabrikasını gezerek, en yeni uygulama ve ürünleri yerinde görme fırsatı buldu.

Bosch Home Comfort Group Hakkında

Bosch Home Comfort Group enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2022 yılında yaklaşık 14.400 çalışan ile 4,5 milyar avroluk (Yüzde 65’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Home Comfort Group, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.   

Daha fazla bilgi online olarak bosch-homecomfort.com adresinde mevcuttur.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 421.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2022 itibarıyla). Şirket, 2022 yılında 88,2 milyar Euro’luk satış gerçekleştirdi. Bosch’un faaliyetleri dört sektöre ayrılıyor: Mobilite, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Ürünleri ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak Bosch; akıllı evler, Endüstri 4.0 ve ağa bağlı mobilite için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bosch, sürdürülebilir, güvenli ve heyecan verici mobilite vizyonunu takip ediyor. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik hedefi, ya yapay zeka içeren ya da yapay zeka yardımıyla geliştirilmiş veya üretilmiş olan ürünler ve çözümler ile ağa bağlı yaşamı kolaylaştırmaktır. Bosch, yenilikçi olan ve büyük bir ilgi gören ürünler ve servislerle dünya genelinde yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Kısacası Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ sunuyor. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkedeki yaklaşık 470 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dahil edildiğinde, Bosch’un küresel üretim, mühendislik ve satış ağı neredeyse dünyadaki tüm ülkeleri kapsıyor. Dünya genelinde 400’den fazla lokasyonuyla Bosch Grubu, 2020 yılının ilk çeyreğinden beri karbon nötrdür. Şirketin gelecekteki büyümesinin temeli, yenilikçi gücüdür. Bosch, dünya genelinde yaklaşık 136 lokasyonda araştırma ve geliştirme alanında yaklaşık 85.500 çalışana sahiptir ve bunların arasında 44.000’in üzerinde yazılım mühendisi bulunmaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu