KÜLTÜR SANAT

“Class Of’09”un Yeni Bölümleri Temmuz Ayında da Her Pazartesi FX Ekranlarında!

Başrollerinde Brian Tyree Henry ve Kate Mara’nın Yer Aldığı Yapay Zeka Tarafından Değiştirilen ABD Ceza Sistemiyle Boğuşan FBI Ajanlarının Zamanın 3 Farklı Noktasındaki Mücadelesini Konu Alan “Class Of’09”un Yeni Bölümleri Temmuz Ayında da Her Pazartesi FX Ekranlarında!

ABD ceza sistemi yapay zeka tarafından değiştirilirken büyük değişimlerle boğuşan bir grup FBI ajanı, zamanın üç farklı noktasında mücadele veriyor. Yıllara yayılan ve iç içe geçen zaman dilimlerinde anlatılan dizinin başrollerinde büroya katılan en alışılmışın dışındaki ajanlardan biri olan Tayo rolünde Brian Tyree Henry ile tüm zamanların en başarılı gizli ajanlarından biri olan Poet rolünde Kate Mara yer alıyor.

Adaletin doğasını, insanlığı ve nihayetinde hayatlarımızı ve mirasımızı belirleyen seçimlerimizi inceleyen yeni dizi Class of ’09’un yeni bölümleri, temmuz ayı boyunca her pazartesi saat 21.30’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, polisiyeden aksiyondan ve komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu