SPOR

Decathlon spor festivali İstanbul'un ardından İzmir ve Ankara'da!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Decathlon MayFest alışveriş ve spor festivali, çocuktan yetişkine herkesi farklı sporları deneyimlemeye, bir yandan da indirimler ve fırsatları keşfetmeye davet ediyor!

Decathlon, dünyada “Vitalfest” adıyla ve  “Herkes için Ücretsiz Spor” mottosuyla gerçekleştirdiği etkinlikleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na ithafen “Mayıs ayında spor yapmayan kalmasın” diyerek Decathlon MayFest adıyla üçüncü defa sporseverlerle buluşturuyor. Yeni sporlar keşfederek aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmenin herkesin hakkı olduğuna inanan Decathlon, sporu ulaşılabilir kılmak amacıyla tüm sporseverleri indirimler, sürpriz hediyeler, ücretsiz atölye servisleri ve ücretsiz spor festivallerine davet ediyor.

 Decathlon Türkiye sporun birleştirici gücüyle bir araya gelmeye bu sene de hazır!

Decathlon MayFest spor festivalleri İstanbul, İzmir ve Ankara’da! Decathlon MayFest spor festivali 3-4 Haziran tarihlerinde İstanbul Maltepe Orhangazi Şehir Parkı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleşti. İstanbul’un ardından 11 Haziran’da İzmir Bostanlı Sahilinde, 17-18 Haziran’da Ankara-Gazi Park’ta sporseverlerle buluşacak. 18 Haziran’a kadar sürecek olan Decathlon MayFest’e özel, Decathlon mağazalarında ve online alışverişlerde indirimler, fırsatlar ve ücretsiz atölye hizmetleri bulunuyor. Decathlon Mayfest, üç büyük şehirde kurulacak büyük festival alanlarında çocuktan yetişkine tüm katılımcılara spor ve eğlence dolu bir gün vaat ederken mağazalar ve decathlon.com.tr’de fırsatlar ve indirimlerle sporu herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlıyor.

Etkinlik takvimi, Decathlon Türkiye internet sitesi ve sosyal medya kanallarından takip edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu