MAGAZİN

DJ Mahmut Görgen'in “Love” Adlı Deep House Çalışması Büyük Başarı Elde Etti; Yeni Şarkı Yolda!

Ünlü DJ ve prodüktör Mahmut Görgen, son deep house çalışması “Love” ile müzik dünyasında büyük bir başarıya imza attı. Şarkı, yayımlandığı kısa süre içinde 1 milyon izlenmeye ulaşarak büyük bir ilgi topladı. Dinleyicilerin ve eleştirmenlerin beğenisini kazanan “Love”, enerjik ritimleri ve duygusal melodileri ile dikkat çekiyor.

Bu büyük başarının ardından DJ Mahmut Görgen, hayranlarına heyecan verici bir haber daha verdi. Sanatçı, gelecek hafta yeni bir şarkı çıkaracağını müjdeledi. Yeni şarkının adı ve detayları hakkında henüz bilgi vermeyen Mahmut Görgen, “Love”ın gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ve müzikseverlere teşekkür ettiğini belirtti.

Mahmut Görgen, açıklamasında şunları söyledi: “‘Love’ ile elde ettiğimiz bu büyük başarı beni ve ekibimi çok sevindirdi. Hayranlarıma ve dinleyicilere bu güzel geri dönüşler için teşekkür ediyorum. Gelecek hafta çıkaracağımız yeni şarkının da aynı şekilde beğenileceğini umuyorum. Sizleri şaşırtacak ve dans ettirecek yeni projelerimizle karşınızda olacağız.”

Yeni şarkının çıkış tarihi ve ayrıntıları, DJ Mahmut Görgen’in sosyal medya hesapları ve resmi web sitesi üzerinden takip edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu