EKONOMİ

Doğrucan'dan 33'üncü yılına yakışan kampanya

“Ege’nin doğru kararı” sloganıyla mobilya sektöründe hizmet veren Doğrucan Mobilya, 33’üncü kuruluş yılı için hazırladığı 3’ü bir arada kampanyasıyla özel fırsatlar sunuyor.

3’ü bir arada kampanyasının 31 Ekim 2023’e kadar geçerli olacağını belirten Doğrucan Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Doğru, kredi kartına 9 taksit imkanı da sunduklarını söyledi.

Orhan Doğru, “Kampanya kapsamında Çiğli, Karabağlar, Kısıkköy, Yeşilova ve Manisa mağazalarında görerek alacağınız seçili ürünlerde yüzde 33 indirim fırsatı, 3 yıl tam garanti ve 3 yıl yıkama garantisi yer alıyor. 3 yıl tam bakım kapsamında ürünlerde bir arıza olursa onarıyoruz. Çözülmez ise yenisiyle değiştiriyoruz. Cam veya ayna için de ömür boyu garanti veriyoruz. Üstelik 3 yıl boyunca da satışını yaptığımız halı, yatak ya da mobilyalara temizleme hizmeti de veriyoruz” diye konuştu.

 

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI

Kampanya hakkında bilgi veren Orhan Doğru sözlerine şöyle devam etti: “Köşe takımları 1.499 TL, Genç odası 1.649 TL, çift kişilik yatak setleri .1499 TL, tek kişilik yatak setleri 849 TL, bazalı yatak odası takımları 2.790 TL taksitlerle başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksit avantajları yer alıyor. 31 Ekim 2023 tarihine kadar sürecek kampanya da bu tarihe kadar alışveriş yapan ve firmayı dogrucanmobilya_ Instagram hesabından takip eden müşteriler arasından yapılacak çekilişle bir kişiye de tam altın hediye edilecek. Her bütçeye uygun koşullarda sağlıklı ve kaliteli mobilyaları Egeliler’le buluşturmaya devam ediyoruz. Herkesi bu fırsatlardan yararlanmaya davet ediyoruz”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu