TEKNOLOJİ

HUAWEI WATCH Ultimate ile her platformda sağlık ve spor takibi

Huawei, Watch Ultimate ile ister iPhone sahibi ister başka bir marka akıllı telefon sahibi olan, tüm akıllı saat tutkunlarına hitap ediyor.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Huawei Health uygulamasını indirmek. Kullandığınız işletim sistemi iOS, Android veya HarmonyOS olsun HUAWEI WATCH Ultimate daha sağlıklı ve daha akıllı bir yaşam sağlamak için bilimsel ve profesyonel özellikler sunuyor.

Tüketiciler, akıllı telefonlar, akıllı saatler ve kulaklıklar dahil olmak üzere günlük yaşamlarında birden fazla elektronik cihazla çevrili. Cihazların her biri kendi farklı amaçlarına hizmet ediyor, ancak bağlandıklarında daha akıllı özelliklerle dolu kusursuz bir deneyim sunuyorlar. Örneğin, egzersiz kaydı ve hedefler bir akıllı telefonda ayarlanabilir ve ardından akıllı saat, kullanıcının performansını izler. Bunun yanı sıra, akıllı saat egzersiz sırasında kulaklıktan müzik çalmayı kontrol edecek şekilde ayarlanabilir, böylece kullanıcıların koşu sırasında yanlarında bir akıllı telefon taşımasına gerek kalmaz. Bununla birlikte, bu harika özelliklerin çoğu genellikle aynı işletim sistemini çalıştıran cihazları gerektirir ve bu da tüketicilerin akıllı saat satın alırken tercihlerini sınırlandırır. Huawei’nin akıllı saat teknolojisi, ekosistemden bağımsız olarak her türlü Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumluluğa sahip.

Huawei’nin tüm akıllı giyilebilir cihazlarının yönetim merkezi olan Huawei Sağlık uygulaması, yine Huawei’nin kendi uygulama platformu olan AppGallery üzerinden yüklenebiliyor. Huawei AppGallery tüm mobil işletim sistemlerine yüklenebildiği için, herhangi bir Huawei uygulamasının indirilmesi için en yetkin ve güvenilir kaynak oluyor. Mobil cihazınıza Huawei AppGallery yüklendiğinde, Huawei Sağlık ve diğer tüm Huawei uygulamalarının ihtiyaç duyduğu mobil hizmetler altyapısı ile birlikte tüm uygulamaların platform bağımsız olarak sürekli güncel ve güvenli kalmasını da garantilemiş oluyorsunuz. Android işletim sistemli telefonlarda bu şekilde Huawei Health uygulamasına erişirken, iPhone kullanıcıları da App Store üzerinden bu uygulamayı indirip, Huawei akıllı saatin sunduğu tüm özelliklere erişebilir.

Bileğinizde sağlık hizmeti: Kullanışlı, profesyonel ve kapsamlı

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei’nin en profesyonel ve kapsamlı sağlık yönetimi paketini tüm mobil kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG analizi, düzensiz kalp atış hızı bildirimi, damar sertliği riski için doğru tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve stres izleme özelliklerini içeriyor. ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standardı gibi daha önce sektörde görülmemiş yenilikler barındıran, Keşif Modu ile kaybolmanızı imkansız hale getiren HUAWEI WATCH Ultimate saatlerin tüm bu özelliklerinden, hangi ekosisteme dahil olursa olsun tüm kullanıcılar faydalanabiliyor.

Üstün pil ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık pil ömrünün keyfini çıkarabilecekleri yüksek hızlı şarjı destekliyor. Akıllı saatin pili bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz hızlı şarj sistemi 60 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 10 dakika içinde %25 şarj olmasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, bileğinizde daha akıllı bir deneyim için Bluetooth aramaları, hızlı yanıtlar, dağıtılmış teknolojinin yanı sıra müzik çalma, hatırlatıcılar ve hem Android hem de iOS cihazlarını destekleyen farklı akıllı telefonlar arasında geniş uyumluluğu destekleyerek en üst düzey akıllı yaşam özelliklerini de getiriyor.

Popüler Fitness Uygulamalarına Erişin

Akıllı egzersiz çağında, birçok kullanıcının kendi favori sağlık ve fitness uygulamaları var. HUAWEI WATCH Ultimate, Strava, Adidas Runtastic ve Komoot gibi popüler favoriler de dahil olmak üzere dünya çapında 60’tan fazla egzersiz uygulamasıyla veri yerleştirme uyumluluğunu tamamladı. Yine bunlara ister Android ister iOS veya Huawei’nin kendi HarmonyOS işletim sisteminden erişilebilir.

Huawei Watch Ultimate saatlerin Okyanus Mavisi 18.999 TL, Keşif Siyahı 15.999 TL fiyatla Huawei Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. Ön sipariş kampanyasında Huawei 1 yıllık uzatılmış Garanti ile akıllı saatlerin garanti ömrünü 3 yıla çıkartırken ayrıca yanında ücretsiz olarak Huawei FreeBuds 5i hediye ediyor. Ayrıca, ürün sayfasına yorumunuzu bırakarak 999 TL değerinde 66W SuperCharge kazanabilirsiniz. Tüm saat yüzlerine de, %90 indirimle sahip olabilirsiniz. Okyanus Mavisi için 700 TL sepet indirimi, Keşif Siyahı modeli için sepette 500 TL indirim fırsatına ek olarak 500 TL değerindeki indirim kuponu da kullanılabilir: AULTIMATE500HW.

HUAWEI WATCH Ultimate Keşif Siyahı’na 15.999 TL’ye yanında ekstra Titanyum Metal Kayış’a ise 2799 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu