KÜLTÜR SANAT

Migros Renkler Atölyesi Etkinlikleri Sergiye Dönüştü

Migros, “İyi İş İyi Gelecek” mottosuyla çalışanlarının farklı alanlarda yeni beceriler geliştirmesini destekleyen projeleri hataya geçirmeye devam ediyor. Migros Renkler Atölyesi etkinliklerinde sertifikalı akrilik pouring dökme tekniği eğitimleri sunan Migros, çalışanlarının nesli tükenme tehlikesi altındaki mercan resiflerinden aldığı ilhamla tuvale yansıttıkları tablolarını sanatseverlerle buluşturuyor. İstanbul Beyoğlu’ndaki Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde açılacak olan sergi, 19-20 Ağustos’ta saat 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Migros’un, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve yeni beceriler edinmelerine destek olmak amacıyla “Ailem ve Ben” kapsamında Sanat Kulübü açarak başlattığı Renkler Atölyesi etkinlikleri, akrilik pouring dökme tekniği eğitimleri ile devam ediyor.

“Farklıyız Eşitiz” mottosuyla düzenlenen ve küresel ısınma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan mercan resifleri ana temasıyla gerçekleştirilen etkinliklere katılan Migros Ailem ve Ben üyesi 80 Migros çalışanının el emeği tabloları İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde sergileniyor. 19-20 Ağustos’ta 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaretçilere kapılarını açan sergi, keyifli bir müzik eşliğinde gezilebilir.

*Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi: İstiklal Caddesi, Şahkulu Bostanı Sk. No:8 Tünel, Beyoğlu, İstanbul

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu