GÜNDEMSPOR

Mustafa Altuntaş’tan Dünya İkinciliği

Bilek güreşi'nde dünya ikinciliği ile Türkiye'yi gururlandıran milli sporcu Mustafa Altuntaş, diğer şampiyonalarda da zirvede yer almak için sınırları zorlayarak aralıksız çalışıyor.

Bilek güreşi’nde dünya ikinciliği ile Türkiye’yi gururlandıran milli sporcu Mustafa Altuntaş, diğer şampiyonalarda da zirvede yer almak için sınırları zorlayarak aralıksız çalışıyor.

Rakiplerini tek tek geride bırakan Mustafa Altuntaş, şampiyonalar için çalışmalarını “Dünyanın en güçlü temizleyicisi olacağız” sloganıyla bilinen temizlik ürünleri şirketi SİTRETT MX sponsorluğunda sürdürüyor. Kazakistan’ın Almata şehrinde düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında ülkemizi temsil eden milli sporcumuz Mustafa Altuntaş Dünya İkincisi olarak hem Türk halkına, hemde sponsoruna büyük gurur yaşattı.

Konya’da İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde özel güvenlik personeli olan Mustafa Altuntaş, gümüş madalyası ile SİTRETT MX Temizlik Ürünleri Şirketine gelerek sevincini paylaştı. SİTRETT MX Yönetim Kurulu Başkanı ve Lideri Muhammet Barış Sütcü, “Spora verdiğimiz destek katlanarak devam edecek” diyerek, “Bilek güreşi dünya ikinciliğini bize yaşatan Mustafa Altuntaş’a çok teşekkür ediyorum. Sonraki şampiyonalarda yine aynı azim ve kararlılıkla dünya birinciliğini alarak bizleri daha çok mutlu edeceğine inanıyorum.” dedi.

SİTRETT MX’in Milli sporcu Mustafa Altuntaş’a sponsorluğunun devam edeceği açıklandı.

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu