TEKNOLOJİ

“Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” Monster Notebook'lu olmanın tam zamanı!

Monster Notebook, okula fırtına gibi dönmek isteyenler için fırsatlarla dolu “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında seçili Abra, Tulpar ve Huma modellerine ek olarak ekosistemi tamamlayan aksesuar ve monitör ürünlerinde de benzersiz indirimler sunan Monster Notebook, 2023-2024 eğitim-öğretim sezonunda da öğrencilerin en büyük destekçisi ve yol arkadaşı olacak.

‘Çocukların korkmadığı tek canavar’ Monster Notebook, yeni okul sezonu için ihtiyaçlar listesi yapmaya başlayanlara fırsatlarla dolu bir indirim kampanyası başlattı. Monster Notebook’un yüksek performanslı seçili notebooklarında geçerli “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası, öğrencilerin hem eğitim hayatları boyunca ödev, tasarım, proje süreçlerinde tam verimle kullanabilecekleri hem de oyun vakitlerinde performanslarını en üst düzeye taşıyabilecekleri Abra, Tulpar ve Huma modellerini içeriyor. Monster Notebook mağazalarından ve web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olan seçili ürünlerde benzersiz indirim oranlarıyla kampanyaya katılım için son tarih 18 Eylül. 

Eğitimi ve eğlenceyi bir arada buluşturan teknolojiler   

Günümüzde eğitim ekosisteminin vazgeçilmezleri arasında teknolojik ürünler yer alıyor. Yeni nesil teknolojileriyle eğitimi kolaylaştıran Monster Notebook aynı zamanda eğlencenin de kapılarını aralıyor. 13. nesil işlemci teknolojisiyle hız ve performanstan ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihi olan Monster Notebook ürünlerine “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası ile indirimli olarak sahip olmak mümkün oluyor.    

Yüksek performans gerektiren yazılım programlama, video içerik düzenleme, grafik tasarım ve proje hazırlama gibi öğrencilerin ödev hazırlarken ihtiyaç duyduğu özellikleri barındıran Tulpar T7 V20.6.2 ürününe kampanyadaki indirimle fiyatla sahip olunabiliyor. NVIDIA GeForce RTX4060 ekran kartı sayesinde standartların ötesinde bir görüntü elde edilmesini sağlayan ürün, yüksek kalitede hem oyun deneyimi yaşamayı hem de eğitim için ihtiyaç duyulan bütün beklentileri karşılamayı vaat ediyor.

Eğitim dönemine hız katacak ürünler: Abra A5 V20.3.2 ve Huma H5 V4.2.10  

Eğitim ve eğlenceyi bir arada yaşamanın keyfine varmak, Monster Notebook’un en son teknolojiye sahip ürünleriyle mümkün oluyor. Üstün görüntü deneyimi, işlemci, pil ömrü gibi özellikleriyle eğitimde kaliteli bir deneyim yaşamaya olanak tanıyan Abra A5 V20.3.2, hayata esneklik ve hız kazandırıyor. “Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası ile sahip olunabilen ürün, 15,6 inç ekran boyutu, 23 mm kalınlığı ve 2 kg ağırlığıyla göz dolduruyor.      

Kampanya dahilinde mobiliteyi sonuna kadar hissetmeyi sağlayacak olan Huma H5 V4.2.10 ise günlük kullanımda ilk tercih olarak öne çıkıyor. Tüy kadar hafif ve ince olan ürün, tüm uygulamaları sorunsuz çalıştırma ayrıcalığı sunuyor. Öğrencilere mükemmel bir taşınabilirlik konforu sağlayan ürün, 120 Hz Full HD ekranı, 18 mm kalınlığı ve yalnızca 1,8 kg ağırlığıyla bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenler için benzersiz bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kampanya kapsamında sepette eşsiz indirimle kullanıcılar ile buluşan ürün, su sıçramasına dayanıklı klavyesi, klavyeye eğim sağlayan ergonomik kasa tasarımı, kamera gizlilik kapağı ve parmak izi okuyucusuyla rakiplerine fark atıyor.      

Teknoloji ekosistemi aksesuar ürünleriyle tamamlanıyor

“Okulda Yeni Dönem Yeni Fırsat” kampanyası kapsamında sadece laptop ürünlerinde değil, ekosistem oluşturmak ve sevdiği teknolojileri tamamlamak isteyenler için aksesuar ve monitör ürünlerinde yüzde 25’e varan indirimler de dikkat çekiyor. Monitör ürünlerinden mouselara, klavyelerden taşınabilir hoparlör ve eksiksiz şarj kitine kadar hayatın her alanına dokunan ürünlerin bulunduğu kampanya, yeni eğitim öğretim dönemine hem eğlence hem teknolojik avantaj sunuyor.   

Ömür boyu bakım garantisi ile daha uzun ömürlü cihazlar

Monster Notebook, “Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi” kapsamında ücretsiz bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, anlaşmalı kargo şirketleri ile Monster Notebook’larını ücretsiz olarak teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran temizliği ve termal macun yenilemesi gibi işlemler cihazların ilk günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. İlk 15 gün içinde koşulsuz iade ve ilk 30 gün içinde bir adet ölü piksel çıksa bile birebir panel değişimi garantisi veren Monster Notebook, kullanıcılara dijital mağaza canlı destek hizmeti de veriyor. 

Monster Notebook’un ürün gamındaki tüm modellerin satın alma aşamasında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneği bulunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu