MAGAZİN

Seçkin isimler Dora Magazin – ArsaVev iftarında bir araya geldi

Dora Magazin ve ArsaVev ortaklığında, Ramazan ayında özel bir iftar daveti gerçekleştirdi.

Dora Magazin ve ArsaVev ortaklığında, Ramazan ayında özel bir iftar daveti gerçekleştirdi. Misafirler, Olden1772’te bulunan SecretRoom’un tarihi atmosferinde gerçekleşen özel bir gastronomi mönüsünü deneyimlediler. Yemeğe katılan iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri adına SMA hastası Pera’ya bağışta bulunuldu.

Paylaşma Ekonomisi Modeli’nin yatırımcmlara sağladığı fırsatlar katılımcılara anlatılırken, “arsaVev”den aldığınız konut imarlı arsaların küçük bütçelerle bile;  Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında tapu sahibi olunabileceği gerçeği gecenin en önemli konusu oldu.

 Aralarında Ariş Pırlanta’nın Çevrimiçi Pazarlama Uzmanı olan Simge Güzeliş, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Altier Academy kurucusu olan Serkan Selamet, Cemil Gezer kuyumculuk kurucusu Cemil Gezer, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Eda Erdoğan’ında olduğu iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri, bu özel gün için hazırlanmış iftar sofrasında buluştu.

V Clup bünyesinde bulunan ArsaVev sponsorluğunda gerçekleşen bu özel davette misafirler Ramazan ayının bereketini ve birleştiriciliğini bir arada yaşadı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu