GÜNDEM

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek Selçuklu’nun hizmet kalitesinin artırılması adına istişarelerde bulunuyor.

Toplantılarda mahallelerin ihtiyaçları, devam eden ve 2024 yılında kazandırılacak projeler değerlendiriliyor. Muhtarlarla bire bir görüşen Başkan Ahmet Pekyatırmacı, talep ve önerileri birinci ağızdan dinlemiş oluyor. Belediye encümen salonunda başkan yardımcılarının da katılımıyla merkez mahalle muhtarlarıyla görüşmelerini tamamlayan Başkan Pekyatırmacı, merkeze uzak mahalle muhtarlarıyla da buluşarak istişarelerini sürdürecek.

Başkan Pekyatırmacı: “Muhtarlarımızın hizmetlerimizin hemşehrilerimize ulaşmasında büyük katkısı var”

Muhtarların vatandaşlarla belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Muhtarlarımızın belediyecilik hizmetlerimizin hemşehrilerimize ulaşmasında bizlere büyük katkısı var. Mahallelerimizdeki ihtiyaçları ve talepleri muhtarlarımız vasıtasıyla çözüme kavuşturuyoruz. Muhtarlarımızla iş birliği içerisindeyiz ve ortak akıl anlayışıyla ihtiyaçlara yönelik hizmet planlamalarımızı yapıyoruz. Muhtarlarımızla olan bu uyumumuz, çalışmalarımız adına büyük önem arz ederken Selçuklumuza sunduğumuz hizmetin kalitesini de artırmış oluyor. İnşallah bundan sonraki dönemler de aynı uyumu devam ettireceğiz. İlçemizin yaşam kalitesini artırarak daha modern bir Selçuklu hedefliyoruz. Tüm mahalle muhtarlarımıza katkıları ve toplantılara katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu