BASIN BÜLTENİ

Dudak dolgusu ile hayalinizdeki dudaklar

Dudak dolgusu uygulaması son yıllarda hem ameliyatsız oluşu hemde anestezi gerektirmediği için çok tercih edilen estetik uygulamalarının başında yer almaya başlamıştır. Yüz simetrisinde dudak yapısından dolayı sorunlar olan kişilerin yanı sıra daha dolgun ve çekici bir görüntüye kavuşmak isteyen kişiler de bu işleme sıklıkla başvurmaktadır. Dudak dolgusu işlemi yaklaşık 15 dakika kadar sürmekte ve bir yıla yakın bir süre kalıcılığı bulunmaktadır.

Dr. Emre Çiçek ile hayalinizdeki dudaklara kavuşabilirsiniz

Daha dolgun ve daha çekici dudaklara sahip olmak için ağrısız ve kansız bir şekilde yaklaşık 15 dakikalık bir işlem yeterli olmaktadır. Dr. Emre Çiçek İstanbul nişantaşında ki kliniğinde yıllardır dolgu, botox, iple yüz germe, Fransız askısı, cilt yenileme, vücut sıkılaştırma gibi konularda hizmet vermektedir.
Unutulmamalıdır ki basit görünen bu işlemlerininsan sağlığı açısından da önemi çok büyüktür. Estetik olarak güzelleşmek isterken sağlığımızı da riske atmamamız gerektiğini unutmamamız gerekmektedir. Bu da tedaviyi yaptıracağımız kliniği ve hekimi iyi seömekle mümkün olabilmektedir. Ayrıca kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemli olan bir diğer unsurdur.

Hyalürnik Dudak Dolgusu ile doğal dudaklar

Uygulama lokal anestezik krem ile 20 dk lık uyuşmayı müteakiben 6-8 dakika içerisinde uygulanır.Birkaç gün süren şişlik morluk ve ödem gelişebilir hepsi 3 gün içinde normale döner. Uygulama şekli iğne ile russian lip technique , french kiss technique (fransız öpücüğü tekniği) veya Kanülle morluk kanama olmadan uygulanabilir

Dudak Dolgusu ile muhteşem bir görünüşe kavuşun

Aynı zamanda nonsurgical lip lift dediğimiz ameliyatsız dudak kaldırma ile dudak ve burun arası mesafe uzun olup yüzdeki fibonacci oranlarını proporsiyonları bozulmuş hastalarda da dudak dolgusu ile düzeltilme sağlanacaktır aynı zamanda dudak üstü barkod çizgileri (barcode lines) veya smoker lines denen (sigara içenlerde sık görülen sigara çizgilenmeleri) ince kırışıklıklarda dudak dolgusu mükemmel sonuçlar vermektedir.

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu