BASIN BÜLTENİ

FGC Katılım Kazanç Fırsatları ile Öne Çıkıyor

Katılım bankaları, insanların helal bir şekilde kazanç elde etmesi alanında hizmet veren bankalardır. Aynı zamanda konut ve benzeri şeyler için finansman sağlayan bankalardır. Bu doğrultuda da günümüzde birçok insana ihtiyaç duyulan yatırım seçeneğini ya da finansmanı sunuyor. Türkiye’de birçok farklı katılım bankası ve bu bankaların oldukça fazla sayıda çözümü, ürünü bulunur.

Fgc yatırımtarafından verilen danışmanlık hizmetleri kapsamında tasarruf sahipleri için yüksek kazanç fırsatları sunuluyor. En doğru katılım bankacılığı ürünleri ile daha yüksek kazanç elde etmek mümkündür. Bunun için de profesyonel yatırım ve finans uzmanlarının yardımı ön plana çıkıyor. Fgcinvesting çok uygun fırsatlar sunar

İslami Yatırım İçin Katılım Bankacılığı

Katılım bankası olarak isimlendirilen bankalar, İslami kurallara göre çalışmalarını sürdürür. İslami kuralları ele alarak faaliyetlerini de bu kurallar doğrultusunda yerine getiren finans kuruluşları olarak yatırım ve finansman seçenekleri sunar. Bu bankalarının çalışma prensiplerinde kar ve zarar ortaklığı söz konusudur. Müşteriler tarafından yatırılan paralar ticari amaçlar ile kullanılır. Faiz yasak olduğundan faiz uygulamaları kullanılmaz.

İslami yatırım için ideal ürünler sunarlar. İslam dininde ticaret ve bu doğrultuda elde edilen kar helaldir ve FGC katılımın danışmanlık hizmetleri ile uygun katılım bankası ürünü tercih edilerek ticari kar elde edilebilir. Katılım bankacılığında risk hem sermayeyi işleten hem de o sermayesi sağlayan arasında paylaştırılır. Bu özelliği açısından geleneksel bankalardan ayrılır.

FGC Katılımın Faizsiz Kazanç Seçenekleri

Bankalardan faiz olmadan kazanç elde etmek isteyen kişilerin tercihi katılım bankaları olmalıdır. Katılım bankaları tarafından sunulan hizmetlerde paranız ödünç olarak kullanılır ve bu doğrultuda da faiz olmadan kazanç elde edilir. Elde edilen getiri ticari bir kazanç olduğundan helaldir.

Zaman bağlı olarak parada bir değişim meydana gelirse bunun nedeni ise enflasyon oranında değişim yapılmasıdır. Yani kesinlikle faiz getirisi söz konusu değildir. Fgc investing hizmetleri ile faizsiz kazanç elde etmek isteyen kişilere danışmanlık sağlanır. Doğru ürünlerin seçilmesi ve katılım bankacılığından en iyi şekilde yararlanılması için profesyonel danışmanlık iyi bir seçenek olarak öne çıkar.

Bu Haberi Paylaşın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu